Resimli Ayrılık Sözleri

SAYFA İÇERİĞİ: Resimli Ayrılık Sözleri, Ayrılık Sözleri, Ayrılık Sözleri Resimli, Ayrılık Resımlerı Yazılı, Ayrılık Resmi Göster, Hüzünlü Ayrılık Sözleri


ÖN SÖZ

Ne kadar dayanılmaz bir acıdır sevdiğinden uzak kalmak. Yaşayan bilir o acıyı ama tarif edebilir mi ? Hayır edemez ben kendimden biliyorum. Ne kadar canın yandığını ne kadar için parçalandığını anlatmaya kelimeler yetersiz kalır. İçindeki acıları yansıtamassın kağıda. Yinede ayrılık acısının ne kadar can yaktığını azda olsa anlatabilmek için resimli ayrılık sözleri hazırladık. Resimleri hazırlayan Mustafa Demir‘dir.


Ama anlamayana anlatamassın..

Resimli Ayrılık Sözleri


Zaten boşuna dil dökmek fayda etmez. Gidenlerin yüzü yoktur.

Resimli Ayrılık Sözleri

Er yada geç herkes hak ettiğini bulacak zaten.

Resimli Ayrılık Sözleri

Ne kadar anlarsa da anlasın dönmeyin sizi bırakıp gidenlere dönmeyin hiç düşünmeden sizi üzenlere.

Resimli Ayrılık Sözleri

Şu kızları üzmeyin lan.

Resimli Ayrılık Sözleri


O kadar hayal kuruyorsun o kadar seviyorsun bir anda bırakıp gidiyor bir anda hayatın tamamen değişiyor. Bu bu kadar kolay ve basit olmamalı.

en acı Ayrılık sözleri

Gelmeyeceğini bilsende sevdiğini beklemek güzeldir ama o değecek biri olmalı.

Ayrılık Resımlerı Yazılı İndir

Seven bir gönlü neden bu kadar kırarlar ki ?

Ayrılık Sözleri

Sev ama uzaktan sev dönmesi isteme onu affetme.

Ayrılık Sözleri

Gönül bir olduktan sonra uzakta da olsa yakındır her zaman sana. Gönüller bir olmassa da ne kadar yakın olsa da ne fayda ?

Ayrılık Sözleri

Gel onu bir de bana sor.

Ayrılık Sözleri

Ağlamaktan çok sen onun için ağlarken onun başkası ile gülmesi koyar insana.

Ayrılık Sözleri

Aynen öyle ne kadar unutmak istesekte bir o kadar unutamıyoruz.

Ayrılık Sözleri Resimli

Değer bilmeyeni dünyalar kadar sevsen ne fayda?

Ayrılık Sözleri Resimli

Son sözümüzde bu arkadaşlar. İlerleyen zamanlarda yenilerini ekleyeceğiz.
Sizlere ibret olabilecek kendi yaşantımdan bir kesit anlatmak istiyorum. Okumak istemeyenler diğer kategorilerimize geçebilir.

Sevdiğim bir kız vardı adı pek önemli değil ama çok seviyordum. Askerden önceydi sürekli evlenmek istediğini veya en azından söz keselim derdi. Bende konuyu babama açtığımda babam askerden önce olmaz askerliğini yap gözümden iste derdi. Çok defa söyledim ama aldığım cevap hep aynı oldu. Kızada bu durumu çok defa izah etmeme rağmen yinede çok ısrar ederdi.

Neyse askerlik günüm geldi askere gittim. Acemi birliğinde pek konuşamazdık ve 60 gün acemilikten sonra usta birliğine geçtim. Usta birliğinde sürekli konuşuyorduk. Normalde ikimizde sosyal medya hesabı kullanmıyorduk ama usta birliğinde vakir geçirmek amaçlı sosyal medya hesapları açmıştım oda buna sinirlenip benimle kavga etmeye başladı ben onu seviyordum ama askerde ilgisiz bırakmaya başladım birde bu eklenince iyice kavga ettik ve ayrıldık. Sonunda pişman olan ben oldum. Sevdim ama ilgisiz bıraktım sevdim ama sahip çıkmadım ve anladımki seversen değil, sahip çıkarsan senindir. Siz benim gibi yapmayın sadece sevmeyin sahipte çıkın sevdiğinize pişman olmayın sonunda. Şunuda unutmayın kızlar en çok ilgisizlikten soğar.Şeyy bide benim için beğenirmisin lütfenn 😊

Bak valla biyere bırakmam daha neler var neler

Görüşleriniz Bizler İçin Değerlidir.