Facebook Kapak Fotoğrafları

SAYFA İÇERİĞİ: Facebook kapak fotoğrafları, Kapak fotoğrafları yazılı, Anlamlı kapak fotoğrafları, Kapak fotoğrafları indir, Facebook kapak fotoğrafları sözleri

Sitemizde Facebook kapak fotoğrafları na yer vermeyi unuturmuyuz ? Tabikide hayır. Sitemizde facebook profilini süsleyecek ve dikkat çekecek güzel resimlerede yer verdik. Resimlerin sonunda kendi Facebook kapak fotoğrafları nızi yapabileceğiniz siteler hakkında bilgilere de yer verdik. Kendi kapak fotoğrafları nızı yapmak istiyorsanız bizim tavsiye ettiğimiz sitelerden yapabilirsiniz. Eğer sadece kapak fotoğrafı yapma için geldiyseniz resimleri geçip nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.


Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi Büyüt

Resmi BüyütŞimdi gelelim kendi kapak fotoğraflarımızı hangi sitelerden yapabileceğimize.

1 – Canva.com

Canva’da kapak fotoğrafları nın yanı sıra sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için özgün yazılı resimler hazırlayabilir ve tasarımlar yapabilirsiniz.

Öncelikle siteye giriyorsunuz. Girdikten sonra kayıt yapmanız gerekmekte ama facebook veya google hesabınızla kolayca kayıt olabilirsiniz.

Sonra karşınıza böyle bir panel çıkacak yalnız bunu mobil olarak yapamıyorsunuz. cep telefonunuzdan yapmak istiyorsanızda cep telefonunuzu masaüstü sitesi istemeniz gerekmektedir.

Evet artık son dokunuşlar size kalmış. Ama arladaşlar şöyle bir konuyuda söyleyeyim size mobilden ben denedim gerçekten çok zor oluyor yani bilgisayarınızdan yapmanızı tavsiye ederim.


2 – fotojet.com

Az önceki anlattığım siteye göre daha kolay ve üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Yalnızca kapak fotoğrafları yapabileceğiniz bu sitede cep telefonuzdan da kolayca kendinize göre kapak fotoğrafları yapabilirsiniz.


3 – picmonkey.com

Bu site ilk verdiğimiz örnekteki gibi facebook kapak fotoğrafları yanı sıra profil resimleri gibi kendinize özgün resimler yapabileceğiniz bir sitedir.

Evet arkadaşlar sizlere hem facebook kapak fotoğrafları sunduk hemde kendinize özgün kapak fotoğrafı yapabileceğiniz sitelerden örnekler verdik.
Bak valla biyere bırakmam daha neler var neler

Görüşleriniz Bizler İçin Değerlidir.